ZADZWOŃ DO NAS: +48506075437

Zmniejsz koszty ogrzewania swojego domu

Najważniejszym atutem dobrego systemu wentylacji opartego o rekuperatory jest efektywne wykorzystywanie ciepłego powietrza tak, by zmniejszyć koszty ogrzewania budynku.

Więcej ...

Popraw jakość powietrza w Twoim domu

Główną ideą systemu centralnego odkurzania jest całkowite wyeliminowanie cyrkulacji zużytego powietrza w pomieszczeniach oraz poprawienie wydajności sprzątania.

Więcej ...

Otulimy Cię ciepłem

Odpowiednio wykonany kominek to nie tylko część systemu grzewczego, ale również ważny element dekoracyjny w Twoim wnętrzu. Jak zaplanować usytuowanie kominka i jego zabudowę aby spełnił nasze oczekiwania?

Więcej ...

Popraw jakość powietrza w Twoim domu

Główną ideą centralnego odkurzania jest całkowite wyeliminowanie cyrkulacji zużytego powietrza w pomieszczeniach oraz poprawienie wydajności sprzątania. W tradycyjnym odkurzaczu przenośnym, nawet tym z górnej półki, powietrze, które przechodzi przez filtr lub worek z kurzem wydmuchiwane jest z powrotem w sprzątanym pomieszczeniu.

odkurzacz centralny

Przy zastosowaniu odkurzacza centralnego powietrze po przejściu przez filtr jest odprowadzane na zewnątrz budynku, co zabezpiecza użytkownika i innych domowników przed bezpośrednim stykaniem się ze szkodliwymi mikrocząsteczkami oraz bakteriami i roztoczami. Takiego komfortu nie zapewniają tradycyjne odkurzacze, nawet te z filtrami wodnymi.

Systemy centralnego odkurzania to również doskonałe rozwiązanie dla alergików. Odkurzacz oczyszcza w czasie pracy powietrze w pomieszczeniu co zmniejsza zawartość w nim alergenów.

Odkurzaniu nie towarzyszy również hałas silnika, gdyż jednostkę centralną montuje się najczęściej w garażu, piwnicy lub pomieszczeniu gospodarczym. Czyli w miejscu oddalonym od pomieszczeń mieszkalnych.

Zaletą, która właściwie nasuwa się na samym początku to uwolnienie się od dźwigania urządzenia w trakcie odkurzania. Na co dzień system centralnego odkurzania to tylko lekki, elastyczny wąż sprzątający.

Źródło: www.muratordom.pl