ZADZWOŃ DO NAS: +48506075437

Zmniejsz koszty ogrzewania swojego domu

Najważniejszym atutem dobrego systemu wentylacji opartego o rekuperatory jest efektywne wykorzystywanie ciepłego powietrza tak, by zmniejszyć koszty ogrzewania budynku.

Więcej ...

Popraw jakość powietrza w Twoim domu

Główną ideą systemu centralnego odkurzania jest całkowite wyeliminowanie cyrkulacji zużytego powietrza w pomieszczeniach oraz poprawienie wydajności sprzątania.

Więcej ...

Otulimy Cię ciepłem

Odpowiednio wykonany kominek to nie tylko część systemu grzewczego, ale również ważny element dekoracyjny w Twoim wnętrzu. Jak zaplanować usytuowanie kominka i jego zabudowę aby spełnił nasze oczekiwania?

Więcej ...

Tworzymy styl i komfort

Dom to znacznie więcej niż kilka sąsiadujących ze sobą pomieszczeń i pokoi. Powinno to być miejsce gdzie możemy odpocząć zarówno fizycznie jak i psychicznie.

Według idei tzw. budownictwa biologicznego, do której odwołują się twórcy domów ekologicznych, zaspokaja ona zarówno nasze fizyczne, jak i duchowe potrzeby. Dom jest nazywany trzecią skórą człowieka, która podobnie jak dwie pozostałe, czyli skóra właściwa i ubranie, ma mu zapewniać ochronę, izolację, ułatwiać oddychanie i pozbywanie się wilgoci. Zdrowe życie w domu zagwarantują nam odpowiednie materiały użyte do jego budowy oraz odpowiednia wentylacja – efekt taki osiągniemy tylko dzięki konsekwentnej realizacji dobrze przygotowanego projektu. Dom ekologiczny powinien także zapewniać komfort akustyczny – cisza pozwala zwrócić się ku sobie i ku naturze. Naturalne światło niezbędne jest nam do funkcjonowania – bez niego trudno zachować dobrą kondycję.